Kokie vaistažolių preparatai neturėtumėte vartoti, kai vartojate xanax?

Apžvalga

Alprazolamas, prekinis vardas Xanax, skirtas nerimo ir panikos sutrikimų gydymui. “Psych Center” ataskaitoje nurodoma, kad “Xanax” 2009 m. Buvo Jungtinėje Karalystėje užregistruotas psichiatrinis vaistas, o šiais metais užrašyta daugiau kaip 44 milijonų receptų. Jei vartojate Xanax, neturėtumėte vartoti žolių, kurie gali trukdyti vaisto veikimui arba sukelti žalingą šalutinį poveikį.

Pieno barzdas

Jei vartojate vaistažolių preparatą, kuris dažniausiai naudojamas kepenims apsaugoti, jūs neturėtumėte vartoti Xanax tuo pačiu metu. Pasak Merilendo universiteto Medicinos centro, pieno ramentai suskirstomi pagal tuos pačius kepenų fermentus, kurie suskaido Xanax. Tuo pačiu metu vartojant tiek Xanax, tiek pieno rausvę, gali sumažėti vaisto veiksmingumas.

Kava Kava

Pasakyta, kad “Kava kava” (Piper methysticum) skatina atsipalaidavimą ir nerimą. Galima naudoti arbatose, tabletėse ar tinkleliuose, taip pat skatinama kaip priemonė nuo nemigos. Venkite vartoti kava kava, jei taip pat vartojate Xanax, nes žolė gali padidinti Xanax poveikį. Merilendo universiteto Medicinos Centras perspėja, kad vartoti bet kokią kava kava dozę be gydytojo priežiūros – su Xanax ar be jo – nes kai kuriems žmonėms dėl šios priemonės buvo patirta kepenų pažeidimo.

Valerijonas

Žolelių balerijis turi lengvą raminamąjį poveikį ir kartais vartojamas kaip nemiga arba bendra atsipalaidavimo priemonė. Galite įsigyti valerijoną arbatose, kapsulėse ar tinktankiuose. Kadangi valerijonas yra raminamasis preparatas, Xanax poveikis gali padidėti, jei vaistažolė ir vaistas būtų kartu. Tai gali suardyti kvėpavimą ir sukelti sąmonės praradimą ar net mirtį.

Jonažolė

Jonažolė buvo supakuota kaip vaistažolių preparatas depresijai. Kai kartu su Xanax, jonažolės preparatas gali padidinti raminamuosius Xanax poveikius.