Kokie yra jūsų draugo sukčiavimo požymiai?

Apžvalga

Manydami, kad jūsų vaikinas yra apgaudinėjamas, galite sukelti emocijų sūkurį. Jūs galite pajusti painias jausmus, kurie kyla nuo abejonių iki kaltės ir pykčio. Jei kyla jausmas, kad jūsų vaikinas yra netikras, tačiau nesate tikras, koks racionalus yra jūsų baimės, tai gali padėti sužinoti keletą įprastų apgaulingo vaikino požymių.

Sumažintas intymumas

Jei tavo kada nors meilukas ir mylintis vaikinas staiga nesustabdys nori pasinerti su tavimi arba nebesako sakyti: “Aš myliu tave”, jis gali būti susijęs su kitu asmeniu. Remiantis “Health Guidance”, daugeliui vyrų sunkiai emociškai jaučiama arti daugiau nei vienos moters vienu metu. Tačiau, jei žinote, kad jūsų vaikinas turi problemų darbe ar kitais asmeniniais klausimais, emocinis atjungimas gali būti nesusijęs su kitu meilės objektu.

Paminėti kitą moterį

Kai jūsų vaikinai kalba apie vieną moterį daugiau nei bet kuris kitas, jis gali būti apgaudinėjamas su juo, net jei jis tvirtina, kad jie yra tik draugai. Klausyk, kaip jis kalba apie ją. Gali atrodyti, kad jis gali pateisinti savo vardą į pokalbį. Jei esate įsitraukę į ką nors naują, tiesiog norite pasakyti pasauliui apie tą asmenį. Jei jaučiate, kad jūsų vaikinas tokiu būdu jaučiasi apie kitą mergaitę, jis greičiausiai yra.

Keisti savo išvaizdą

Vyrams, dalyvaujančioms reikaluose, dažnai pradedamas ypatingas pranešimas apie jų išvaizdą. Sveikatos rekomendacijos pažymi, kad staiga nusipirkdamas naujus drabužius, dažniau patekdamas į sporto salę arba radikaliai pakeitęs savo šukuoseną, jis gali bandyti įtikinti ką nors kitą. Galbūt norėsite jam suteikti abejonių, tačiau jei jis tik pradėjo naują darbą arba išreiškė tam tikrą teisėtą priežastį norėdamas pagerinti jo išvaizdą.

Dengimas aukštyn

Jei jūsų žmogus staiga atrodo, kad vengdamas būti plikomis ar plika priešais jus, jis gali bandyti neleisti matyti aistros ženklų. Panašiai, jei jis nešioja drabužius, netinkamus sezonui – pavyzdžiui, vasaros gulbę, jis gali paslėpti kažką, ko nenorite matyti.

Jūsų vaikinas gali būti nesąžiningas, jei pastebėjote jo mobiliųjų telefonų įpročių pasikeitimą. Pavyzdžiui, jei jis išeina iš klausos diapazono, kad atsakytų į savo mobilųjį telefoną, jei jis ištrina savo įeinančių skambučių sąrašą, arba net jei jis tiesiog nervina, kai jo mobilusis telefonas skambės arba jis gauna tekstą, jis gali priimti skambučius iš kitos Moteris “Seventeen.com” taip pat nurodo, kad jei staiga turėsite problemų su mobiliuoju telefonu, tai gali būti ženklas, kad jis turi reikalų.

Keista mobiliojo telefono įpročiai