Kurios pupelės geros diabetu sergantiems?

Tam tikri maisto produktai yra ypač sveiki diabetikams, nes jie padeda išlaikyti pusiausvyrą tarp cukraus kiekio kraujyje ir sumažinti susijusių sutrikimų, tokių kaip širdies liga, riziką. Pupelėse yra daug maistinių skaidulų, augalinio maisto dalis, kurios organizmas negali virškinti ar absorbuoti. Visose pupelėse yra tirpių skaidulų, kurie ištirpsta vandenyje, kad susidarytų gelio formos medžiaga, kuri padeda sumažinti cholesterolio ir gliukozės kiekį. Šis pluoštas yra kelių rūšių pupelių.

Giliai ir turtinga juodųjų pupelių spalva yra susijusi su medžiagomis, vadinamos antocianino flavonoidais, kurie yra galingi antioksidantai, kurie padeda išvalyti toksinų kūną ir atstatyti ląstelių pažeidimus, teigia “Health Mad” svetainė. Juodųjų pupelių taurėje yra 15 g pluošto, daugiau nei pusė rekomenduojamo dienos skaidulų poreikio. Šis tirpstantis pluoštas padeda sumažinti cholesterolio kiekį ir stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje geresniam diabeto kontrolei. Juodosiose pupelėse taip pat yra mineralinio molibdeno ir vitamino B6 arba folijos, svarbios maistinės medžiagos nėščioms moterims ir apsaugai nuo širdies ligų.

Lima pupelės taip pat yra sveika žmonėms, sergantiems diabetu, nes juose yra daug ląstelienos, skirtos virškinimo ir gaubtinės žarnos sveikatai. Šis plaučiuose turtingas maistas padeda jūsų organizmui kontroliuoti svorį ir stabilizuoti gliukozės kiekį kraujyje. Lima pupos yra geri mineralų šaltiniai: manganas, magnis ir geležis, kurie atlieka svarbų vaidmenį energijos metabolizme ir kaulų sveikatai. Manganas taip pat yra svarbus riebalų, baltymų ir angliavandenių riebalų skilimui. “Lima” pupelėse taip pat yra baltymų ir angliavandenių, kurių sudėtyje yra mažai kalorijų, mažai natrio ir be sočiųjų riebalų, remiantis informacija apie mitybą Peer Trainer svetainėje.

Inkstai yra rausvai rudos spalvos ir dažniausiai naudojami induose, pavyzdžiui, čili, ryžiams ir sriuboms. Šio tipo pupelės yra sveikos cukrinio diabeto mitybos planuose, siekiant sumažinti cholesterolio kiekį, mažinti svorį, gerinti virškinimą ir kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje, kaip nurodė dr. Jonas Briffa savo interneto svetainėje. Skystas pluoštas inkstų pupelėse padeda išlaikyti sveiką virškinamąjį traktą ir mažina cholesterolio kiekį. Kaip ir kitos pupelės, jos taip pat yra vitamino folatų ir baltymų bei mažai riebalų, cholesterolio, kalorijų ir natrio.

Apžvalga

Juodos pupelės

Lima pupelės

Pupelės