Kokias smegenų dalis stimuliuoja muzika?

Auditorijos korteka

“Smegenų psichinės veiklos rodymas rodo, kad muzika skatina šio organo dalis, kaip ir maistas, narkotikai ir seksas,” žurnalas “Canadian Geographic” atskleidžia. Akivaizdu, kad muzika gali paveikti emocijas ir nuotaiką daugumoje žmonių. Klausydamiesi muzikos, įjungiamos kelios smegenų sritys, skatinamos netgi daugiau vietovių ir dalyvauja grojant muziką.

Cerebris

Garsinis giluminis audinys daugiausia yra laikinosios danties dalis kiekvienoje smegenų pusėje, šiek tiek virš ausų. Šios srities smegenų ląstelės organizuojamos garso dažniais, kai kurie reaguoja į aukštus dažnius, o kiti – į mažus. Pasak “Kanados geografijos” žurnalo ir Alzhaimerio ligos tyrimų, garsinė smegenų ašutė analizuoja muzikos informaciją, pvz., Tūrį, aukštį, greitį, melodiją ir ritmą.

Cerebellum

Priekinė žandikauliai yra smegenyse, kuris yra didžiausia smegenų dalis ir yra viršutinėje ir galvos dalyje. Prastesnė priekinė giria yra susijusi su atminimo prisiminimais, kad prisimintumėte muzikos žodžius ir garsus, kai jie yra girdimi ar dainuojami. Pasak Nacionalinio neurologinių sutrikimų instituto, kitoje smegenų srityje vadinama dorsolateraline priekine smegenų korekcija, kai klausoma muzikos, siekiant išsaugoti dainą darbo atmintyje ir atvaizduoti su garsais susijusias nuotraukas, bei vizualizuoti muziką grojant. Ir insultas. Smegenų smegenų srities smegenų žievė taip pat yra smegenų sritis. Tai padeda kontroliuoti kūno judesius, pvz., Žaidžiant muzikos instrumentą, tvarkant vaizdo ir garso signalus.

Limbinė sistema

Smegenėlė yra galvos gale, žemiau smegenų. Nacionalinis neurologinių sutrikimų ir insultų institutas paaiškina, kad šis organas yra antras pagal dydį smegenyse ir yra svarbus refleksinių veiksmų, pusiausvyros, ritmo ir koordinuojančio skeleto raumenų judėjimo kontrolės centras. Smegenėlė padeda sukurti sklandžius, tekančius ir integruotus judesius, klausant ar žaidžiant muziką. Jis veikia harmoningai su kitomis smegenų dalimis, kad paveiktų ritmo judėjimą kūne, judant reaguojant į muziką. Smegenėlė leidžia atlikėjui perkelti kūną pagal muzikos skaitymo ar vizualizavimo muziką, kaip aprašyta Neuroskillų centre.

Limbinė sistema susideda iš kelių sąveikaujančių dalių, kurios giliai slysta smegenyse. “Alzheimerio liga” tyrimai rodo, kad ši smegenų dalis emociškai reaguoja į muziką, davusi klausytojui šaltkrėtis, džiaugsmą, liūdesį, jaudulį, malonumą ir kitus jausmus. Niuarko universiteto ligoninė pažymi, kad limbinės sistemos ventralinė tegmentalinė sritis yra struktūra, kurią daugiausia skatina muzika, lygiai kaip ir valgant, lyties ir narkotikų. Limbinės sistemos migdolos yra sritis, paprastai susijusi su neigiamomis emocijomis, tokiomis kaip baimė, ir paprastai yra užkertamas kelias klausant muzikos.