Kokie yra nikotino lazamų pavojai?

Apžvalga

Nikotino losergės – tai oralinė rūkymo nutraukimo pagalba, skirta padėti žmonėms nustoti rūkyti tabako cigaretes. Šis gydymas yra vartojamas kaip losenas, kuris lėtai ištirpsta burnoje. Nikotino lazdelės padeda kontroliuoti nikotino pašalinimo šalutinį poveikį. Prieš pradėdami vartoti šį gydymą, žmonės turi žinoti apie galimus nikotino lazamų pavojus.

Šalutiniai poveikiai

Pasak PubMed Health, pagrindinis losenginių vartojimo šalutinis poveikis yra diskomforto skausmas ar rėmuo, skausminga deginimo pojūtis, jaučiamas skrandžio viršuje. Žmonės, kuriems pasireiškia sunkus šalutinis poveikis, pvz., Širdies susitraukimų dažnio sutrikimai ar neįprasti burnos gleivinės, turėtų kuo greičiau kreiptis į gydytoją.

Perdozavimas

Neteisingai naudojant nikotino lazdelę žmonės gali paversti nikotino perdozavimu. Perdozavimo simptomai reikalauja skubios medicininės pagalbos ir gali sukelti galvos svaigimą, silpnumą, viduriavimą, pykinimą, vėmimą ir greitą širdies ritmą, įspėja MedlinePlus.

Atšaukimas

Ilgai vartojant nikotino lazdeles, po gydymo pabaigos gali padidėti žmogaus atsiradimo nutraukimo simptomų atsiradimo rizika. RxList ataskaitos gali būti nepatogios, nes gali pasireikšti nepatogumų, pvz., Nervingumas, galvos skausmas, dirglumas ar tabako sunkumas. Žmonės turėtų kreiptis į gydytoją, kad nustatytų geriausią būdą, kaip apriboti nutraukimo simptomų riziką ar sunkumą.

Vaistų sąveika

Pasak “Drugs.com”, žmonės, kurie vartoja tam tikrus antidepresantinius vaistus, pvz., Bupropioną ar astmos vaistus, pvz., Teofiliną, gali patirti sunkių šalutinių reiškinių, jei šie vaistai vartojami kartu su nikotino lazdomis. Norint išvengti šių komplikacijų, prieš pradėdami vartoti nikotino lazgas, žmonės turėtų peržiūrėti visus dabartinius vaistų vartojimo būdus gydytojui.