Kokios yra avižų šiaudų arbatos nauda sveikatai?

Diuretikas

Avena sativa, dar vadinama laukine avižais, kruopais, šiaudais arba avižomis, yra žolės, gimtoji į Škotiją. Visas nesubrendęs augalas naudojamas medicininiais tikslais, išskyrus šaknis. Jei augalui leidžiama brandinti, tada jis yra džiovinamas ir sėklos pašalinamos ir naudojamos kaip populiarus grūdai, vadinami avižomis. Visas augalas yra daug turtingų maistinių medžiagų ir dažniausiai laikomas arbata.

Vidinės išmokos

Pasak žolininkės Michael Tierra, vaistažolių diuretikai, tokie kaip avižų šiaudai, didina šlapimo srautą. Jie vartojami nutukimui, limfmazgių patvarumui, sulaikymui, nervų uždegimui, šlapimo takų infekcijoms, inkstų akmenims ir odos išsiveržimams gydyti. “MayoClinic.Com” sako, kad diuretikai veikia, priverdama jūsų inkstus įpilti daugiau natrio į šlapimą, kuris kartu su juo ims daugiau vandens. Turėdamas mažiau skysčių, važiuojančių per jūsų veną, jis mažina spaudimą arterijų sienoms. Avižų augalas, įskaitant avižų šiaudus, laikomas saugiu, tačiau pirmiausia turėtumėte pasikalbėti su savo gydytoju prieš naudodami avižų šiaudus kaip diuretiką, kad išvengtumėte kokių nors kitų medicininių komplikacijų.

Išorinės išmokos

Avižiniai šiaudai, paimti kaip arbata ar ekstraktas, žolelių gydytojai naudojami kaip tonikas, norint atsikratyti depresijos. Avižiniai šiaudai dažniausiai naudojami tradiciniuose ir vaistažolių medicinoje, kurie maitina ir sustiprina centrinę nervų sistemą. Jis taip pat laikomas stimuliatoriumi, kurį homopatai naudos gydant kepenų infekcijas ir artritą. Pagal Merilendo medicinos centro universitetą, avižų šiaudų vartojimas gali padėti užkirsti kelią ar gydyti osteoporozę padidinant hormonų kiekį, kuris skatina ląstelių augimą. Laukinės avižos, įskaitant avižų šiaudus, paprastai parduodamos kaip papildas vyrams, nors dar kliniškai neįrodyta.

Atvėsinta, paruošta avižų šiaudų arbata gali būti dedama tiesiai ant odos arba dedama į vonią, kuri gali padėti maitinti sausą odą, taip pat gydyti lengvą egzemą. Avižiniai šiaudai taip pat naudojami kaip liaudies preparatas karpų gydymui. Kadangi avižų šiauduose yra daug silicio dioksido, kuris yra pagrindinė mūsų nagų sudedamoji dalis, jis gali padėti apsaugoti nagus ir nagus stipriai ir be suskaidymo. Avižų šiaudai turi minkštesnių savybių, kurios gali būti naudingos jūsų plaukams. Naudokite arbatą kaip plaukus plaukite, kad pridėtumėte kūną ir blizgesį.