Treniruočių patarimai naudojant 5 lb. Svoriai

Apžvalga

Niekada nepakenkite penkių svarų svorio ar hantelių naudingumui. Lengvas svoris gali padėti ištyrinėti, pridėti smūgį į jūsų širdies ritmą ir padėti sušildyti raumenis prieš intensyvią sunkiosios atletikos seansą. “American Council for Exercise” instrukcijoje “Asmeniniai treniruokliai” rekomenduojami lengvi svoriai, skirti sušilti traumos raumenis, tokius kaip rotoriaus manžetą.

Apšilimas

Sušildymas prieš treniruotę yra svarbus saugos elementas, kai kalbama apie tinkamumą. Remiantis Amerikos sporto medicinos koledžo “Personal Trainer” ištekliais, “atšilimas” kūno fiziologiniu ir psichologiniu požiūriu paruošia aukštesnio lygio pastangas ir energijos panaudojimą. Prieš intensyvų svorio treniruotę, galite pora 5 svarų svorio ar hantelių sušildyti savo pečius ir rankas. Pečių ratai, laikant 5 svarų svorius, yra puikus būdas pasiekti kraują per priekinę, šoninę ir galinę deltoidę. Laikykite svorius kiekvienoje rankoje ir pakelkite rankas priekyje, tada žemyn, tada šonu arba iš šono, o tada žemyn. Kitas “didelis pečių užšylimas” imituojant “plaukiojančio smūgio” laikant 5 svarų svorį. Taip pat galite naudoti 5 svarų hantelius arba svorio plokštes, kad paruoštumėte rankas intensyviai rankai. Naudokite juos šildomiems garbanoms ir šildomam tricepso prailginimui, kad kraujas pratekėtų ir ginklai būtų pasirengę daug sunkesniam svoriui.

Širdis

Naudojant 5 svarų svorį bet kuriai šviesai ar intensyviai širdies ir kraujagyslių sistemai, tai puikus būdas pridėti papildomą kaloringumo ugnį. Jei eisi vaikščioti, pabandykite su savimi pora 5 svarų svorio. Jūs galite juos paprastai laikyti ir paprasčiausiai vaikščioti, kaip įprastai, išlaikydami įprastus rankos judesius arba pridėdami garbanotes, galvos stresus ar pečius kas 100-200 pėdų ar bet kokį atstumą, kuris tinka jūsų tikslams. Aerobinis užsiėmimas gali būti naudingas ir naudojant 5 svarų svorį. Dėl žingsnių aerobikos pabandykite laikyti porą 5 svarų hanteliai ar plokštės. Paprastai aerobika užsiima ritminiu ginklų judėjimu visą sesijos trukmę. Tai padidins kraujo tekėjimą į ginklus ir padidins kaloringumą. Boksas ir kikboksas reikalauja didžiulio pečių stiprumo ir ištvermės. Laikydami penkių svarų sterlingų hantelius, pečių gali padidinti stiprumą ir ištvermę, o per intensyvius kardio kikboksavimo seansus galite padėti ilgiau.

Tempimas

Ištempimas su 5 svarų svoriais gali būti dvigubai didesnis už lengvą ir vidutinį kardio treniruotę. Tai gerai tinka tiems, kurie nori pakeisti savo įprastą gyvenimą, arba tiems, kurie turi traumų, kurie neleidžia jiems vaikščioti, važiuoti ar kelti. Pagrindiniai ruožai, tokie kaip sėdintysis piršto prisilietimas arba tie, kurie randami jogoje, gali būti intensyvesni laikant pora 5 svarų svorio. T’ai chi daugeliu atvejų reikalauja laikyti kūną statinėmis ar lėtai judančiomis pozicijomis, o tai labai padidina bendrą treniruotės intensyvumą. Pridedant penkių svarų svorį ar hantelius į T’ai chi sesiją gali labai padidėti kalorijų deginimas, kojų, pečių ir rankos stiprumas bei širdies ir kraujagyslių funkcijos.