Kas yra Holivudo dieta?

Apžvalga

Holivudo dietą suteikė Jamie Kabler. Vienas Holivudo dietos svetainės teigia, kad jam sunku naudoti svorį. Nors Europoje jis nuvažiavo į sveikatingumo centrą, prarado svorį ir buvo taip susijaudinęs apie savo gyvenimo pasikeitimą, kad jis norėjo pasidalyti svoriu, praranda paslaptis savo SPA patirtį su draugais ir šeimos nariais be SPA kainos. Taigi gimė Holivudo dieta.

Kaip tai veikia

Holivudo dieta yra sukurta kaip būdas išvalyti savo kūno toksinus ir prarasti daug svorio. Paprastai dietos, susijusios su detoksikacija, apima sistemos purškimą daugeliu skysčių. Holivudo dieta naudoja mokslinį mišinį, kuriame yra vitaminų, mineralų, antioksidantų ir eterinių aliejų, išvalyti toksinus iš gaubtinės žarnos ir virškinamojo trakto ir padėti numesti svorį.

Kas viduje?

Holivudo dieta yra tiek 24 valandų, tiek 48 valandų versija. 24 valandų dietos mitybos informacijos lentelė rodo, kad dieta aprūpina 100% kasdieninių vitaminų A, B, C, D ir E poreikių, taip pat daugybę kitų maistinių medžiagų ir mineralų, tokių kaip riboflavinas, niacinas ir folio rūgštis. Sąrašas yra gana didelis. Formulė yra skystos formos, sudaryta iš vandens, kelių sulčių koncentratų ir minėtų vitaminų bei mineralų. 48 valandų versija yra iš esmės tokia pati, bet tik 75 proc. Kasdienių vitaminų ir mineralų poreikių ir skirtingo skonio vaisių sulčių mišinio.

Pasiūlymai ir kainos

Holivudo dieta rekomenduoja geriausiai išvalyti keletą kartų. Kiek kartų tai reiškia, yra ore. Mažas 16 oz. 24 valandų dietos buteliukai kainuoja apie 10 USD. Visai Holivudo dietai išlaidos viršija 100 JAV dolerių, o “Diet Combo Health Pack” – apie 125 USD. Kartu su patentuota mitybos forma Holivudo dieta taip pat siūlo daug papildų ir grožio reikmenų, todėl galite prarasti svorį ir puikiai atrodo.