Kokie maisto produktai labiausiai testosterono raumenims?

Svogūnai

Testosterono papildai yra brangūs ir gali sukelti nepageidaujamą šalutinį poveikį. Maisto vartojimas gali turėti įtakos hormonų kiekiui, paskatinus kai kuriuos spekuliuoti dėl testosterono kiekio padidinimo dėl dietos, o ne papildymo. Kadangi testosteronas gali sustiprinti raumenų augimą ir riebalų nuostolius, šie dietiniai pokyčiai gali padėti pagerinti kūno sudėjimą. Bandymas pakeisti hormonus gali būti pavojingas, visada aptarti planus padidinti testosterono su medicinos specialistu.

Tepalo kepenys

Tyrimai rodo, kad svogūnų ar bent jau svogūnų sulčių vartojimas gali būti naudingas testosterono didinimui. Remiantis tyrimo žurnalo “Folia Morphologica” 2009 m. Vasario mėn. Tyrimo duomenimis, 20 dienų svogūnų sulčių papildai žymiai padidino testosterono koncentraciją ir liuteinizuojančio hormono koncentraciją. Liuteinizuojančio hormono padidėjimas pasirodė tik grupėms, kurios gauna didžiausią koncentraciją svogūnų sulčių. Nors tai yra perspektyvi, tyrimai buvo atlikti su žiurkėmis, o ne žmonėmis, todėl tai yra neįtikinama.

Kepsnys

Mitybos šaltinis “Pasaulinis sveikiausias maistas” pažymi, kad vienas patiekalas iš blauzdos kepenų suteikia 72 procentus jūsų dienos rekomenduojamos cinko normos, todėl tai yra vienas iš labiausiai turimų cinko produktų. Pagal žurnalo “Neuro Endocrinology Letters” 2006 m. Vasario mėn. Atliktą tyrimą cinkas gali padėti padidinti testosterono kiekį, kuris nustatė, kad cinkas veiksmingai padidina testosterono lygį sportininkams. Be to, blauzdos kepenyse yra baltymų, kurie yra svarbūs raumenų augimui.

Špinatai

Steiks gali padidinti testosterono kiekį dėl jo mitybos būdo. Steke yra daug baltymų ir riebalų, be to, jame nėra angliavandenių, kuris, remiantis 1997 m. Sausio mėn. Taikomosios fiziologijos žurnalo numeriu atliktais tyrimais, padaro kepsnį puikiu kandidatu didinti testosterono kiekį. Tyrime buvo ištirta, kaip hormonus galima manipuliuoti dieta ir fiziniais pratimais, ir nustatė, kad baltymų ir testosterono, taip pat riebalų ir testosterono, koreliacija. Tyrėjai nerado panašių įrodymų, kad didelė angliavandenių suvartojimo koncentracija padidintų testosterono kiekį.

Nepaisant Popeye asociacijų, špinatai nėra maisto produktas, kuris tradiciškai yra susijęs su testosterono padidėjimu, tačiau jo didelis mineralinio magnio kiekis yra pastebimas. Remiantis žurnalo “Biological Trace Element Research” žurnalo 2010 m. Kovo mėn. Atlikto tyrimo duomenimis, magnio papildai gali žymiai padidinti testosteroną sėdimiems asmenims ir sportininkams.