Kokie strattera seksualiniai šalutiniai poveikiai?

Menstruacijų šalutinis poveikis

Generic drug atomoxetine yra parduodamas Jungtinėse Amerikos Valstijose su prekės pavadinimu Strattera. Vaistas vartojamas dėmesio deficito / hiperaktyvumo sutrikimui gydyti. Strattera yra SNRI arba selektyvus norepinefrino reabsorbcijos slopiklis, kuris veikia neurotransmiterio norepinefrino aktyvumą jūsų smegenyse. Pasak ekspertų, tai yra receptinis vaistas, vartojamas kaip kapsulė, kuris padeda susitelkti dėmesį ir sumažinti nerimo sergantiems ADHD.

Sumažėjo Libido

Kaip ir su visais “Strattera” seksualiniais šalutiniais poveikiais, tie, kurie veikia moterų menstruacinį ciklą, dažni, bet nėra klasifikuojami kaip sunkūs. Strattera gali sukelti kraujavimą iš makšties, kai paprastai nevyksta menstruacijos. Jis taip pat gali keisti kraujo kiekį, kurį gamina menstruacijose, ir jis gali keisti normalų ciklą, kai kyla kraujavimas. Tai taip pat gali sustabdyti mėnesinių kraujavimą, kai paprastai jis tęsiamas ciklo metu. Šie šalutiniai reiškiniai turėtų būti laikini, atsitraukiant nuo jų ir po to nutraukti per kelias dienas nuo vaisto vartojimo pradžios.

Impotencija

Vyrams ir moterims Strattera gali laikinai sumažinti savo įprastą susidomėjimą lytinių santykių metu, kai pirmą kartą vartojate. Tai gali būti nedidelis ar didelis susidomėjimo pokytis, tačiau kiek norėtumėte lytinius santykius grįžti įprastai per kelias dienas ar savaitę nuo gydymo pradžios.

Seksualinis sugebėjimas

Vyrams “Strattera” gali sukelti problemą dėl to, kad negalima pasiekti erekcijos net stimuliuojant. Taip pat gali būti sunku išlaikyti erekciją seksualinės veiklos metu. Vėlgi, tai turėtų būti laikina, tačiau pasikonsultuokite su savo gydytoju, jei jis tęsiasi po pradinio gydymo Strattera.

Net jei Strattera nepadaro vyro bejėgio ir nesumažina seksualinės veiklos susidomėjimo moterims ir vyrams, tai gali sumažinti jūsų sugebėjimą seksualiai atlikti. Tai gali paveikti abiejų seksualinių partnerių trukmę ir bendrą pasitenkinimą, tačiau ji turėtų būti patikslinta per kelias dienas, kai jūsų kūnas tampa pripažintu vaistu.