Kurie riešutai ir sėklos nori pirkti ekologiškus produktus?

Apžvalga

Riešutai ir sėklos yra idealūs užkandžiai. Jie tiekia vitaminus, mineralus ir greitą energiją be nesveikų riebalų ar tuščių kalorijų. Nors riešutų mėsa arba sėkla yra apsaugota nuo apvalkalo ar vaisių, jei jie nėra ekologiškai auginami, jie yra apdorojami sintetinėmis cheminėmis medžiagomis taip pat, kaip ir kiti neekologiški augalai. Ieškokite USDA organinių ruonių ant riešutų ir sėklų pakuočių. Daugelis vartotojų nori žalių organinių riešutų ir sėklų. Pagal USDA pasterizacijos įstatymus reikalaujama, kad riešutų augintojai ir perdirbėjai garsto šilumą žaliuoju migdoliu juos pasterizuotų. Jei norite žalių organinių migdolų, vis tiek galite įsigyti nepasterizuotą migdolą asmeniškai, tiesiogiai iš augintojo.

Ananasai

Endosulfanas, pesticidas, kuris daugumoje šalių yra uždraustas, bet vis dar teisėtas JAV ir Indijoje, naudojamas neekologiškuose kašupulių medeliuose. Tai labai toksiška žmonėms ir gyvūnams ir plaunama į vandens telkinius, kur ji kenkia vandens gyvybei. Endosulfanas kelia grėsmę ūkio darbuotojams, taip pat žmonėms, gyvenantiems šalia ūkių, kur jis naudojamas. Pagal grinningplanet.com, jis veikia centrinę nervų sistemą ir sukelia žalą inkstams, kepenims ir sėklidėms. Organinės anakardyklos auginamos be jokių nuodingų cheminių medžiagų, įskaitant endosulfaną.

Pistacijos

Neorganinės pistacijos gali būti naudojamos fosmetui, II klasės pesticidui. Kornelio universiteto tyrimai rodo lėtinį toksiškumą žiurkėms iš ilgalaikių, mažų fosmeto dozių. Dvejų metų pelių tyrimai parodė, kad padidėjo kepenų navikai ir karcinoma, o pesticidas laikomas C kategorijos kancerogenu. Saugios, ekologiškos pistacijos nėra veikiamos fosmeto ar kitų sintetinių cheminių medžiagų.

Riešutai

Žemės riešutų augalai yra ankštiniai augalai, kurie vystosi po žeme. Sixwise.com paaiškina, kad dėl tiesioginio dirvožemio sąlyčio pesticidai ir chemikalai gali būti labai sutelkti į žemės riešutus. Jungtinėse Amerikos Valstijose pietryčiuose išauginti žemės riešutai veikia drėgnomis sąlygomis, todėl kyla didesnė vabzdžių, pelėsių ir grybelinės infekcijos rizika. Nuodingas aflatoksinas, kancerogeninis pelėsis, kuris veikia žemės riešutus, lengvai perduodamas drėgnoje aplinkoje. Nacionalinė subalansuotos žemės ūkio informacijos tarnyba praneša, kad dauguma JAV organinių žemės riešutų yra auginami sausame pietvakariuose. Nors visi žemės riešutai turi būti patikrinti dėl aflatoksino, tai retai randama Pietvakarių žemės riešutuose. Ieškokite žemės riešutų Valensijos veislių. Šios veislės buvo auginamos Naujosios Meksikos auginimo sąlygoms ir gaminamos aukščiausios rūšies žemės riešutai.