Kas sukelia kojų mėšlungiančius plaukiant?

Apžvalga

Geras raumenų mėšlungis gali pakelti net sunkiausią kaklą prie jo kelių. Kai jums atsiranda raumenų mėšlungis, atsitinka taip, kad raumenys staiga ir netyčia sutampa. Paprastai raumenų mėšlungis įvyksta, kai esate dehidratuotas arba peraugo raumenis. Kai jūs treniruojate, kaip plaukimas, overexertion ir dehidratacija yra žaidimo pavadinimas.

Plaukimas ir raumenų spazmai

Pasak žurnalo “Extreme Tri” straipsnio, krampymas plaukiant yra gana dažnas. Jie priskiriami spazmai į nepagrįstą pėdos lenkimo darbą. Padėties lankstymas įvyksta tada, kai visi kojos raumenys sudaro standią liniją nuo jūsų veršio iki pat kojų. Tai yra ideali pėdos padėtis, nes ji leidžia pėdai maksimaliai padidinti susisiektą vandenį, leidžiant didesnį greitį. Problema yra tai, kad ši pozicija yra pagrindinė priežastis, dėl kaklelio.

Pagrindinės priepuolių priežastis plaukiant

Plaukio metu yra trys sutrikusios priepuolių priežastys, kurios iš esmės yra tos pačios, kurios sukelia mėšlungį su daugeliu kitų sporto šakų ir fizinių pratimų formų: elektrolitų praradimas, kondicionavimas ir nereikalinga įtampa. Dažniausiai iš jų, kai kalbama apie plaukimą, yra nereikalinga įtampa. Neteisinga įtampa, kaip ir pusės lankstymas, yra nenatūralus netyčinis veiksmas. Kūnas bandys ištaisyti šią nenatūralią padėtį, sukeldamas mėšlungį.

Kaip rūpintis raumenų mėšlungiu

Dėl plaučių raumenų mėšlungio kyla keletas unikalių sunkumų. Paprastai, kai dauguma raumenų mėšlungis, rekomenduojama nedelsiant nutraukti veiklą, dėl kurios atsirado mėšlungis. Jums reikia ištiesti ir masažuoti raumenis iš karto. Kai jūs plaukiate, sustabdyti veiklą gali būti ne pasirinkimas, nes, jei vanduo yra gilus, galite nuskęsti. Geriausias veiksmų būdas yra ištrūkti iš vandens taip greitai, kaip jūs galite, nesukeliant raumenų pakartotinai. Iš karto po vandens, tuomet galėsite išplėsti ir masažuoti paveiktą vietą. Vykdykite tai su karštu kompresu ir vėliau su ledo paketu. Jei raumenų skausmas išlieka, naudokite priešuždegiminį vaistą skausmui palengvinti.