Kas yra golfo kamuoliukas?

Dviejų dalių golfo kamuoliukas

Šiuo metu populiariausias populiarus golfo kamuoliukas yra dviejų dalių golfo kamuoliukas. Golfo kamuoliuko vidus yra pagamintas iš gumos, o golfo kamuoliukas – iš plastiko. Šis balas sudaro 70 proc. Visų golfo žaidimų pardavimo kasmet. Šis rutulys nėra toks sudėtingas kaip trijų dalių rutulys, tačiau jį lengviau suspausti ir važiuoti žemos ir vidutinės trukmės treniruokliu.

Trijų dalių golfo kamuoliukas

Tai yra rutulys, kurį galima naudoti, jei jūs galite šaudyti 90 ar geresnį nuosekliai. Trijų dalių golfo kamuoliukas yra gelio šerdis, giliai suvyniotų guminių siūlų ir kieto plastiko išorėje. Šis rutulys yra šiek tiek sunkiau suspausti, tačiau golfo žaidėjas, turintis greitesnį sūpynės greitį, gaus geriausią atstumą. Trijų dalių rutulys labiau linkęs pjauti nei dviejų dalių rutulį.

Demblių dangtis

Visi golfo kamuoliai yra padengti kietu plastikiniu apvalkalu. Korpusas yra padengtas nedidelėmis išpjovomis, vadinamos “lūžiai”, kurios padeda skristi kamuolys. Apskritai kalbant, kuo daugiau plokštelių yra plastikiniame apvalkale, tuo geriau ir toliau jis skris. Golfo kamuoliukas gali turėti net 500 lizdų. Bet kas daugiau nei tai prieštarautų taisyklėms.