Kokie elizabeth arden ceramido drėkintuvai ingredientai?

Apžvalga

Elizabeth Arden gamina drėkinimo kremo liniją su keramido ingredientais, gamintojo teigimu, atstatys jaunatvišką, elastingą odos kokybę, kovodama su senėjimo požymiais ir apsauganti odą nuo žalingo UV spindulių. “Ceramide Plump Perfect” drėgmės kremas yra visur aplink drėkintuvas, skirtas naudoti ant veido ir gerklės.

Aktyvūs ingredientai

Elizabeth Arden “Ceramide” drėkinamuoju kremu yra penki aktyvūs ingredientai, kurie veikia kaip apsauginiai nuo saulės poveikio, todėl preparatas turi SPF lygį 30. Formulėje yra 7,5 proc. Koncentracijos oktinoksato, 5 proc. Koncentracijos oktinazatas, oksibenzonas 2,4 proc., Octocrilen in 2,2 proc. Koncentracija ir avobenzonas 1,80 proc. Koncentracijoje.

Drėkintuvai

“Elizabeth Arden Ceramide Plump Perfect Moisture” kremas sudėtyje yra 21 ingredientų, skirtų drėgmės paskirstymui į odą. Dimetikono kryžminis polimeras, dimetikonolis, ciklopentaziloksanas ir fenilmetimeonas yra silikonu pagaminti drėkintuvai. Glicerinas yra muilo gamybos šalutinis produktas. PEG 8 ir mineralinė alyva yra naftos šalutiniai produktai. Grietinėlėje yra cholesterolio arba riebalų, kurie veikia kaip drėkiklis, emulsiklis ir riebalų dariniai, vadinami fosfolipidais ir fosfolipidų dariniu, vadinamu polyquaternium 51. Sacharozė ir trehalozė yra cukraus formos, o karbamidas yra sintetiniu būdu gaminamas chemikalas, imituojantis karbamido rasta Šlapimas. Karbamidas taip pat veikia kaip priešuždegiminė medžiaga. Butyrospermum parkii ekstraktas gaunamas iš šia sviesto, gamtoje esančios medžiagos. Izostearilo neopentanoatas yra gaunamas iš alkoholių ir rūgščių. Butilenglikolis ir propilenglikolis yra chemiškai panašūs drėkikliai. Natrio hialuronatas yra hialurono rūgšties natrio druska. Tokoferilacetatas yra vitamino E darinys. Acetyl hexapeptide 3 yra drėkina aminorūgščių kompleksas. Natris PCA atsiranda natūraliai odoje ir yra pirolidono anglies rūgšties natrio druska.

Emulsikliai

Emulsatoriai saugo aliejaus ir vandens pagrindu sudedamąsias dalis iš konteinerio. Elizabeth Arden Ceramido drėkinamojo preparato sudėtyje yra aštuoni emulsikliai: hidrintas lecitinas, karbomeras, polisorbatas 60, natrio lauroilaktikatas, stearino rūgštis, cetearilo alkoholis ir tideceth-6. Produkte taip pat yra lecitino, kuris veikia kaip emulsiklis ir drėkiklis.

Ceramidai

Ceramidai sudaro lipidus ar riebalus, išlaikant drėgmę ir atkuriant elastingumą odai. Elizabeth Arden Ceramido drėkintuvai yra trys keramidai: 1, 3 ir 6 keramidai.

Konservantai slopina potencialiai kenksmingų mikroorganizmų augimą drėkinamuoju kremu. “Elizabeth Arden Ceramide” drėkintuvui yra 10 ingredientų, skirtų pratęsti produkto tinkamumo vartoti trukmę, devynios iš kurių trukdo bakterijoms, grybams ir virusams augti. Propilparabenas, metilparabenas ir fenoksetanolis dirba siekiant šio tikslo. Alpinea Speciosa ar lukšto gėlių ekstraktas turi antigrybelines savybes. Ji taip pat suteikia lengvą kvapą grietinėlėje. Kalio sorbatas ir benzenkarboksirūgštis išlaikyti produktą švieži. Chlorfenazinas yra konservantas ir silpna priešuždegiminė medžiaga. Methyldibromo glutaronilis ir BHT veikia kaip konservantai, o trietanolaminas neleidžia kremui tapti per rūgštus.

Konservantai

Vitaminai veikia kaip antioksidantai, sugeriant pažeistas molekules, vadinamas laisvuosius radikalus, iš organizmo sistemos ir juos metabolizuojant, kad būtų išvengta žalos. Elizabeth Arden Ceramido drėkinamojo preparato sudėtyje yra penki antioksidantai: askorbilpalmitatas, retinilo linoleatas, retinilo palmitatas, tokoferolis ir skvalanas, kuris taip pat veikia kaip drėkiklis.

Antioksidantai

Keletas ingredientų yra skirtos pagerinti Elizabeth Arden Ceramide drėkinančiojo kremo išvaizdą ir kvapą. Vanduo padidina produkto kiekį ir klampumą, veikdamas kaip drėkiklis. Raudona 4 ir geltona 6 yra sintetiniai dažikliai, kurie atspalvia kremo šviesiai oranžinį spalvą. Bendrasis “aromato” sąrašas reiškia, kad produkte naudojamos sintetinės kvapiosios medžiagos. Natūralus kvapas, Trifolium pratense gėlių ekstraktas arba dobilų gėlių ekstraktas taip pat prisideda prie produkto aromato. Hidroksipropilinio krakmolo fosfatas kontroliuoja klampumą, o polifosforilcholino glikolio akrilatas suformuoja odą, kad užblokuotų drėgmę. Akrilamido / natrio akrilato kopolimeras kontroliuoja klampumą ir veikia kaip plėvelės. Akrilatas / C10-30 alkilakrilato kryžminis polimeras sudaro plėvelę, kontroliuoja klampumą ir stabilizuoja emulsijas. Hidroksietilakrilato / natrio acrilo-dimetiltitaro kopolimeras veikia kaip emulsijos stabilizatorius ir klampumo reguliavimo agentas. Fitosfingozinas yra kaip priešuždegiminė medžiaga.

Tekstūra, kvapas, jaustis