Kokie eteriniai aliejai, skirti naudoti įtrūkusiuose kulniukuose

Apžvalga

Gaukite SPA procedūrų prabanga namuose, naudodami esencijos aliejaus procedūras sausai odai ir įtrūkusiems kulniukams. Eteriniai aliejai koncentruoti, botaniniai aliejai naudojami masažui ir aromaterapijai. Prieš užpilant, mirkykite susikaupusius kulnus šiltu vandeniu. Naudokite pemzos akmenį, kad švelniai nusiluptumėte negyvą odą. Masažas keletą lašų eterinio aliejaus į savo kulniukus. Dėvėkite švarias medvilnines kojines, kad išvengtumėte baldų ar drabužių dažymo. Jei turite jautrią odą ar alergijas, praskieskite eterinius aliejus su lygiomis dalimis, augaliniu arba alyvuogių aliejumi.

Pipirmėčių aliejus

Pipirmėtės aliejuje yra omega-3 riebalų rūgščių, kurios maitina odą nurijus ar vartojant vietoje. Pipirmėčių aliejus taip pat turi mentolą atvėsinti ir ramina sudirgusią odą. Padarykite pipirmėčių šveitimą, sumaišydami 1 puodelį sauso avižinių dribsnių, 1 puodelio kukurūzų miltų, 1/4 puodelio stambios jūros druskos ir 1 šaukštelis. Pipirmėtinis eterinis aliejus. Masažas sausas šveitimas jūsų padais ir kulniukai praplauti.

Levandų aliejus

Lavandų eteriniai aliejai buvo populiarus, nes graikų ir egiptiečių civilizacijos. Tinka vietiniam uždegimui, antiseptikams ir regeneracinėms savybėms. Naudodami keturis lašus šiltoje vonioje, gydykite visą savo kūną ir pašalinkite stresą naudodami aromaterapinį gydymą. Įdėkite kelis lašus eterinio aliejaus į savo mėgstamą drėkinamąjį losjoną. Prieš miegą masažas į kulnus ir padengti medvilninėmis kojinėmis. Kai padaugėsite kulniukus, įkvėpkite levandų kvapą giliai kvėpuoti. Sukurdami šį ritualą prieš miegą, jūsų smegenys išmokys susieti levandos kvapą su miegu, todėl greičiau užmigs.

Citrinų aliejus

Susipažinęs citrinų aliejaus kvapas gali padėti jums sufokusuoti ir atsipalaiduoti, o eterinis aliejus pašalina toksinus iš odos. Jis padidina kraujotaką, kuri padeda jūsų kūnui išgydyti, tuo pačiu šildant kojas ir sutepiant nuobodu odą.

Eukalipto aliejus

Eukalipto aliejus nužudo bakterijas ir kai kuriuos virusus – pagrindines krekingo ir pūslių kulno priežastis, tuo pačiu ramina sausą odą. Profilaktinėms priemonėms sumaišykite 1 šaukštą. Eukalipto aliejus su dviem puodeliais vandens purškalo butelyje dezinfekuokite sportinius batus arba pridėkite 2 šaukšteles. Skalbdami kojines.

Arbatos medžio aliejus gali būti dirginantis jautrioms odos rūšims, kai jis nėra praskiestas, tačiau tai yra bendras pėdų losjonų ir šveitimo ingredientas kaip natūralus dezodorantas ir grybelinis vaistas. Sumaišykite ją su rozmarino aliejumi, kad sumažintumėte skausmą ir drėkintu krekenu. Jūs taip pat galite sumaišyti tris lašus kiekvieną rozmarino, citrinų ir levandų aliejų šiltoje pėdų vonioje, kad pamerktumėte įtrūkusius kulnus. Masažuoti alyvmedžius, migdolus arba augalinį aliejų į savo odą ir padengti medvilninėmis kojinėmis, kad drėkintų per naktį.

Aliejų derinimas