Kokie yra kepenų valymo epsom druskos, alyvuogių aliejaus ir greipfrutų pavojai?

Trukdymas

Kepenys veikia apdorojant ir pašalinant metabolizmo atliekas. Jis gamina daugybę medžiagų, kurios yra svarbios sveikatai. Jis taip pat metabolizuoja daugelį vaistų ir valo kūną iš aplinkos toksinų. Alternatyvios medicinos gydytojai mano, kad procesai, vadinami “kepenų valymu” ir “kepenų skalavimu” arba “kepenų ir tulžies pūslės pratekėjimu”, gali padėti išlaikyti kepenų ir tulžies pūslių sveikatą, tačiau abu procesai yra būdingi pavojams. Kepenų valymas skiriasi nuo kepenų ir tulžies pūslės skalavimo. Kepenų valymas – tai procesas, kurio metu geriamas mišinys, kuriame yra 2 kapotos citrinos arba greipfrutas, sumaišytas su 2 ir 1/2 puodeliu gryno vandens ir 2 šaukštai. Pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus. Tai atliekama 3 kartus per savaitę 4 savaites, po to kas ketvirtį. Kepenų ir tulžies pūslės prapūtimas yra labiau pažengęs ir intensyvus procesas. Tai apima 4 šaukštai. Epsomo druskos, 1/2 puodelio alyvuogių aliejaus ir 2/3 iki 3/4 puodelio šviežiai spaustų rožinių greipfrutų arba citrinų sulčių. Įvairūs šių ingredientų deriniai imami intervalais per 24 valandas. Kepenų valymas ir kepenų ir tulžies pūslės praplovimas neturėtų būti atliekamas be medicininės priežiūros.

Dehidratacija

Kepenų valymo ir nuleidimo pavojus atsiranda dėl alyvuogių aliejaus naudojimo. Rizika yra kliūtis. 2 šaukštai. Alyvuogių aliejaus, naudojamo kepenims valyti, ir 1/2 puodelio alyvuogių aliejaus, naudojamo kepenų praplovimui, yra stiprus žarnų šlapimo susitraukimo stimulas. Jei akmenys jau yra ir yra pakankamai dideli arba kalciuotos, gali pasireikšti obstrukcija. Pykinimas, vėmimas ir pilvo skausmas yra obstrukcijos simptomai. Jei šis scenarijus įvyks, chirurgija yra tikėtinas rezultatas. Deborah Graefer, L.Ac. M.T.O.M. Kuris yra licencijuotas akupunktūras ir turintis magistro laipsnį tradicinėje Rytų medicinoje, rekomenduoja žmonėms, kuriems žinoma, kad jie turi akmenis, neturėtų bandyti tulžies pūslės ar kepenų pleiskanų dėl obstrukcijos pavojaus. Pilvo skausmas, pykinimas ar vėmimas yra absoliučios kontraindikacijos dėl kepenų valymo ir kepenų ir tulžies pūslės pratekėjimo.

Nepageidaujama vaistų sąveika

Epsmo druska yra magnio sulfatas arba MgSO4. Jis vartojamas kepenyse, nes jis yra galingas vidurius, ir manoma, kad jis švelnina tulžies akmenis. Jei pasireiškia obstrukcija, pykinimas ir vėmimas kartu su dažnai minkšta arba laisva išmatomis gali sukelti dehidrataciją. Elektrolito ir rūgščių bazių disbalansas gali būti. Elektrolitų disbalansas, pvz., Mažas kalio kiekis arba hipokalemija, gali sukelti rimtą širdies aritmiją. Dažnas laisvas ar kruvinas išmatos yra kontraindikacijos kepenų valymui ir kepenų ir tulžies pūslės skalavimui.

Greipfrutų sultys gali padidinti kalcio kanalų blokatorių koncentraciją plazmoje. Kalcio kanalų blokatoriai naudojami aukštam kraujospūdžiui, vainikinių arterijų liga ir aritmijai gydyti. Kalcio kanalų blokatorių pavyzdžiai yra nifedipinas arba Procardia, Norvasc arba Adalat, verapamilis ar Calan, diltiazemas arba Cardiazem ir kiti. Šis poveikis yra labai žemas kraujospūdis, galintis sukelti sąmonės praradimą.