Kokios ligos turi naktinio prakaitavimo simptomus ir stiprų svorį?

ŽIV / AIDS

Pasak Amerikos Amerikos šeimos gydytojų asociacijos, naktinis prakaitavimas kartu su sunkiu, nepaaiškintu svorio sumažėjimu yra nemalonus simptomai, kurie gali rodyti rimtą sutrikimą. Priežastis gali būti infekcinė liga, hormoninis sutrikimas ar kai kurie vėžio atvejai. Žmonės, kuriems pasireiškia naktinis prakaitavimas kartu su dideliu svorio mažėjimu, turėtų kuo greičiau ieškoti medicininio įvertinimo.

Tuberkuliozė

ŽIV / AIDS yra užkrečiama liga, pažeidžianti imuninės sistemos ląsteles, paliekanti nukentėjusįjį negali kovoti su infekcijomis. ŽIV virusas randamas kraujyje, sperma ir makšties skystyje, dažniausiai pasklinda neapsaugotomis lytinėmis ar dalinėmis adatomis ir švirkštais. Ankstyva ŽIV infekcija gali sukelti trumpus gripo simptomus, o po to pasireiškė iki 10 simptomų metų. Dar labiau pažengusiam laikui prakaitavimas naktiniu prakaitavimu ir sunkus, nepaaiškinamas svorio paplitimas. Remiantis Nacionaliniais alergologijos ir infekcinių ligų institutų duomenimis, pacientai taip pat gali patirti karščiavimą, stiprų nuovargį, limfmazgių patinimą, viduriavimą, atminties praradimą ir raudonus ar purpurinius odos dėmelius.

Hodžkino limfoma

Tuberkuliozė arba tuberkuliozė yra rimta infekcinė liga, kuri visų pirma veikia plaučius, bet gali paveikti bet kokį organą organizme. Jis skleidžiamas per lašelius ore, kai užsikrėtęs asmuo kalba ar kosulys. Paprastai, norint paskleisti ligą, reikia atidžiai ir ilgai kontaktuoti su infekuotu asmeniu, – aiškina MayoClinic.com. Dažni simptomai yra prakaitavimas prakaitavimas naktį, nepaaiškinamas svorio kritimas, karščiavimas ir šaltkrėtis. Kosulys, kuris gamina storas, kartais kraujo gleives, ir skausmas krūtinėje paprastai atsiranda, kai tuberkuliozė veikia plaučius. Kiti simptomai priklauso nuo paveikto organo, pvz., Nugaros skausmo, kai tuberkuliozė pasireiškia stuburo srityje.

Hodžkino limfoma yra ląstelių vėžys imuninėje sistemoje, vadinamas limfocitais. Hodžkino limfomos požymiai paprastai yra padidėjusi limfos liauka kaklo, pažastų ar kirkšnių, pilvo prakaitavimas ir nepaaiškinamas svorio mažėjimas, sako Nacionalinis vėžio institutas. Taip pat būdinga karščiavimas, niežtintis oda, limfmazgių skausmas po alkoholio vartojimo, kosulys ir nuovargis. Vėžinės ląstelės gali plisti ir įsiskverbti į kitus organus, tokius kaip kepenys, kaulai, plaučiai ir kaulų čiulpai. Gydymas priklauso nuo ligos stadijos ar masto, kai diagnozuojama. Gydymas gali apimti chemoterapiją, radiacijos ir kamieninių ląstelių transplantaciją.