Kokios yra kūdikių nykimo priežastis?

Nepilnamečių apnėja

Minkštas jūsų kūdikio nykimo garsas gali jus įtikinti žavinga, bet kaip tėvas, galite pradėti nerimauti, ką tai reiškia. Daugeliu atvejų, knarkimas kūdikystėje nėra nerimauti, sako pediatras William Sears apie parenting.com. Dažnai tai susiję su neišsivysčiusiais siaurais kvėpavimo takais, perpildytais gleivėmis, o tai dažniausiai atsiranda, nes kvėpavimo takai auga. Kartais jums gali tekti kreiptis dėl gydymo dėl būklės, kuri sukelia jūsų kūdikio nykimą. Pasitarkite su savo pediatru, jei esate susirūpinęs, kad jūsų kūdikio kirpimas rodo didesnę problemą.

Kūdikystės apnėja

Nepilnamečių apnėja yra specifinė problema kūdikiams, kurie gimė iki 34 nėštumo savaičių, vaikų sveikatos ataskaitos. Apnėja yra miego būklė, kuri būdinga trumpam kvėpavimo sutrikimų sutrikimui, kuris gali būti snoringas. Dėl nepakankamų kvėpavimo sistemų ankstyvos kūdikiams gali būti sunku valdyti kvėpavimą. Jei jūsų kūdikiui diagnozuota ankstyvos apnėja, ji, greičiausiai, bus stebima ligoninėje prieš pradedant vaikščioti namo pirmą kartą.

Astma

Kūdikystės apnėja yra apnėjos tipas, pasireiškiantis kūdikiams, jaunesniems nei vienerių metų. Ši diagnozė nustatoma, kai visi kiti apnėjos tipai buvo atmesti ir konkrečios priežastys nenustatytos, “Kids Health” pranešimai. Apnea kūdikystės paprastai išsprendžia pati. Galite stebėti kūdikio apną namuose, naudodami specialią įrangą, kurią nustato miego specialistas. Ši įranga įvertins jūsų kūdikio širdies susitraukimų dažnį ir krūtinės judesius.

Išsiplėtę adenoidai ar tonziliai

Gali būti, kad jūsų kūdikio nykimas prognozuoja tikimybę susirgti astma. Tyrimas, atliktas Cincinnati vaikų ligoninės medicinos centre ir cituojamas medicinos naujienose Šiandien nustatyta, kad vaikai, sergantiems astma, buvo dvigubai dažniau nei tik astmai sergantieji. Kūdikiai, kurių tėvai krūtis, taip pat dažniau kibirkščia, praneša “Medical News Today”.

Taip pat žinomas kaip obstrukcinė apnėja, išsiplėtusios tonzilės ar adenoidai, gali užblokuoti kūdikio kvėpavimo takus miego metu, kai gerklės raumenys yra atsipalaidavę. Be sriegimo, obstrukcinės apnėjos simptomai gali būti dusinimas, sunkus kvėpavimas ir tinkamas miegas, vaikų sveikatos ataskaitos.